خانه هوشمند و هوشمند سازی ساختمان

ساخت وبلاگ
چکیده : پیشرفت روز افزون در عرصه صنعت خانه سازی آسایش و رفاه خانه را همراه با صرفه جویی در مصرف... با عنوان : خانه هوشمند و هوشمند سازی ساختمان بخوانید :

  پیشرفت روز افزون در عرصه صنعت خانه سازی آسایش و رفاه  خانه را همراه با صرفه جویی در مصرف انرژی  به ارمغان آورده است.خانه هوشمند مانند یک خدمتکار تمامی سعی و تلاش خود را می کند تا بیشترین خدمت را برای شما انجام دهد و شما بیشترین لذت را از داشتن آن بچشید.خانه هوشمند حضور شما را حس می کند ، تغییرات گرمایشی و سرمایشی را متوجه می شود ، علایق و سلایق شما را میداند و خود به صورت خودکار به عنوان دستیار شما فرامین لازم را به اثاثه خانه صادر می کند.

مثلا خانه ی شما عادت سرمایی و گرمایی شما را خوب می شناسد و قبل از اینکه از سرما یا گرما کلافه شوید این کار را برایتان انجام میدهد. این امکان باعث می شود تا وقتی در منزل نیستید انرژی با ارزش هدر نرود پس به ساختمان شما به نوعی صرفه جویی هم می کند. حتی می توانید میزان مصرف انرژی خود را مشاهده کنید و یا درصورتی که سیم کشی منزل شما دچار مشکل است و بار اضافی وجود دارد از آن مطلع شوید.

در خانه هوشمند شما به راحتی می توانید از وضعیت خانه خود از طریق گوشی یا موبایل خود آگاه شوید و حتی منزل یا ویلای خود را از طریق دوربین مداربسته مشاهده فرمایید.

خانه هوشمند ، هوشمندسازی ساختمان ، دوربین مداربسته,...
نویسنده : tiger بازدید : 61 تاريخ : شنبه 6 شهريور 1395 ساعت: 12:29